ΠΛΗΡΩΜΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ 75% ΛΟΓΩ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΠΟ 07/11/2020

Φοιτητές που έχουν συμπληρώσει τουλάχιστον το 75% της Πρακτικής Άσκησης:

Σχετικά με τους Φοιτητές, που έχουν ολοκληρώσει μέχρι και τις 06/11/2020 τουλάχιστον το 75% του διαστήματος της Πρακτικής τους Άσκησης κι επιθυμούν να θεωρηθεί η πρακτική τους ολοκληρωμένη θα πρέπει,

1)            Να συμπληρώσει ο Φοιτητής 2 Υπεύθυνες Δηλώσεις (Υπεύθυνη Δήλωση-Ποσοστό, Υπεύθυνη Δήλωση- Αμοιβή)

2)            Να συμπληρώσει Βεβαίωση ο Φορέας τους (Βεβαίωση Φορέα Υποδοχής).

3)            Αυτά τα 3 υπογεγραμμένα έντυπα θα πρέπει να εγκριθούν από την Συνέλευση του Τμήματος.

4)            Ο Επιστημονικός Υπεύθυνος να αποστείλει στο protocol@elke.uoa.gr Αίτημα προς τον Ε.Λ.Κ.Ε. με συνημμένα την Απόφαση Συνέλευσης και τα 3 έντυπα που αναλογούν στον κάθε Φοιτητή. Στο αίτημα θα αναφέρει ότι βάσει του ΦΕΚ 36148/Ζ1/ΦΕΚ1331/5-4-2021 επιθυμεί την αποπληρωμή των συγκεκριμένων Φοιτητών, αφού έχουν ολοκληρώσει  τουλάχιστον το 75% του διαστήματος της Πρακτικής τους Άσκησης.